„Bezpieczny Przedszkolak”

Już po raz  kolejny przedszkolaki zmagały się w konkursie z zakresu wiedzy, którego celem jest  kształtowanie pożądanych postaw dotyczących bezpieczeństwa w różnorodnych sytuacjach życiowych.

Dzisiaj w Przedszkolu Samorządowym Nr 35 w Białymstoku odbyła się X edycja Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy „Bezpieczny Przedszkolak”. Uczestnikami turnieju było 21 dzieci z siedmiu białostockich przedszkoli.

Dzieci rywalizowały pod czujnym okiem jury w skład którego weszli przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Straży Miejskiej w Białymstoku, Komisariatu Policji I w Białymstoku oraz Dyrekcji Przedszkola Samorządowego Nr 51.

Przedszkolaki zmagały się w konkurencjach z zakresu wiedzy na temat znaków i przepisów drogowych,  zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze i odpowiedniego zachowania się w różnych sytuacjach oraz znajomością numerów alarmowych do służb ratunkowych.

Wszystkie dzieci reprezentowały wysoki poziom wiedzy zarówno z tematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym jak i w pozostałych sytuacjach.

Małym laureatom konkursu serdecznie gratulujemy, a uczestnikom oraz nauczycielom gorąco dziękujemy za udział, życząc dalszych sukcesów.

previous arrow
next arrow
Slider
Udostępnij: