Wylicytuj Kurs Samoobrony dla WOŚP

Do 29 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy postanowiła przyłączyć się białostocka Straż Miejska. Przygotowała specjalny kurs samoobrony dla osób, które wezmą udział w licytacji.

W kursie weźmie udział grupa od 4 do 6 osób. Obejmie on 8 spotkań. Zajęcia w ramach kursu będą realizowane we wskazanym przesz Straż Miejską miejscu z terminem realizacji do końca roku. Uczestnikiem kursu może być wyłącznie osoba pełnoletnia, wobec której brak jest przeciwwskazań do udziału w szkoleniu ze względu na stan zdrowia.

Celem kursu jest nauka właściwych reakcji i stosowania technik samoobrony w sytuacjach i miejscach zagrożenia bezpieczeństwa osobistego. Treningi pod okiem naszych instruktorów mają mieć przede wszystkim praktyczne zastosowanie w sytuacjach codziennych. Na ćwiczeniach uwzględniane będą różne sytuacje i rodzaje ataków, które mogą zdarzyć się na ulicy w połączeniu z elementami bloków, zbić, ciosów i kopnięć. Udział w zajęciach to także poprawa kondycji fizycznej. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy Straży Miejskiej.

Kwota uzyskana z licytacji trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Udział w kursie można wylicytować na aukcji pod linkiem:

https://bit.ly/3oaPC7w

Udostępnij: